• Sku:
  • Barkodi: 5400274880011

Shpërblime për qen me përmbajtje pule, qengji dhe peshku, Chew n'Snack

€2,50 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Me përzierjen tonë të trajnimit Chew'n Snack, ju mund ta shpërbleni qenin tuaj në një mënyrë të shijshme. Lehtë për t'u thyer dhe jashtëzakonisht e shijshme! E përkryer për seancat stërvitore.

Shiko të gjitha informacionet

Shpërblime për qen me përmbajtje pule, qengji dhe peshku, Chew n'Snack

€2,50 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)