Kalo te informacionet mbi produktin
Zbritje
  • Sku:
  • Barkodi: 8595602511907

Sam's Field Ushqim me pulë për mace, 2.5 kg

€13,00 EUR
€10,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Sam's Field

Përshkrimi i produktit

FORMULE E PLOTË PËR MACE TË RRITURA


48% PULË (20% e pergaditur fresket), fruta dhe perime per proteina lehte te tretshme, vitamina dhe minerale per te mbeshtetur rritjen muskulore, kocka te shendetshme dhe artikulacione te forta, dhe shendet te pergjithshem.


Pulë 45% (pulë e fresket 20%), Oriz, Yndyrë shpendësh (e ruajtur me tokoferole të përziera, burim i vitaminës E), patate, mollë të thata 6%, maja e birrës, vaj salmon, mëlçi pule, domate 1%, karrota 1 %, Yucca, Minerale, Prebiotikë (MOS & FOS 200 mg/kg), Kamomili (Matricaria chamomilla, 50 mg/kg).

ENERGJIA E METABOLIZUESHME:
3 900 kcal/kg

PAKETIMI:
2,5 kg

Shiko të gjitha informacionet

Sam's Field Ushqim me pulë për mace, 2.5 kg

€13,00 EUR
€10,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)