• Sku:
  • Barkodi: 8436565585218

Pastrues i veshit me aloe vera, V-Skin Ear Cleaner Aloe Vera

€14,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Zgjidhje ceruminolitike otologjike për qen dhe mace. Me Aloe Vera dhe Calendula, është hidratues falë pranisë së glicerinës dhe gjithashtu ka një erë të freskët. Pa paraben, hipoallergjik. Ka një efekt ceruminolitik të trefishtë falë PEG – 8 glicerideve kaprilike/kaprike, alkoolit të denatyruar dhe glikolit propilen. 

Pastruesi i veshit është i përshtatëshëm për qen dhe mace.

Shiko të gjitha informacionet

Pastrues i veshit me aloe vera, V-Skin Ear Cleaner Aloe Vera

€14,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)