• Sku:
  • Barkodi: 3597133091281

Pastrues i gojës, Vet AquaDent, Virbac, 250 ml.

€13,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Vet Aquadent VIRBAC është një zgjidhje dentare e destinuar për higjienën e përditshme orale të qenëve dhe maceve me dhëmbët e tyre të rritur.

Përbërja origjinale e Vet Aquadent lejon kafshën tuaj të përfitojë nga një veprim i trefishtë:
- Qen dhe mace me frymë të freskët
- Anti-pllakë
- Anti-tartar

Për efikasitet optimal, Vet Aquadent mund të integrohet në një program gjithëpërfshirës të higjienës orale. Produktit pëzihet me ujë të pijes.
Shiko të gjitha informacionet

Pastrues i gojës, Vet AquaDent, Virbac, 250 ml.

€13,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)