Shitur
  • Sku:
  • Barkodi: 8711231135660

Neutralizues i rërës së maceve, Beaphar, Orchid

€7,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Beaphar

Përshkrimi i produktit

Neutralizuesi i rërës së maceve ndihmon në neutralizimin e aromës së pakëndëshme që vjen nga tualeti i maceve. Granulat kanë veprim biologjik në izolimin e aromës. Nuk janë të dëmshme për kafshë dhe njerëz.

Aplikimi:

Së pari pastrojeni tualetin e maces suaj dhe vendosni rërën e pastër, pastaj aplikon rreth 20 gram nga granulat neutralizuese. Ri-aplikon cdo 7 ditë.

Shiko të gjitha informacionet

Neutralizues i rërës së maceve, Beaphar, Orchid

€7,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)