Zbritje
  • Sku:
  • Barkodi:

Mix-Pack Animonda Vom Feinsten, 12 x 85 gr

€10,80 EUR
€9,50 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Animonda

Përshkrimi i produktit

Linja Vom Feinsten nga Animonda vjen në formën kremoze ( mousse) e cila siguron një racion të plotë dhe një dietë të balancuar për macet adulte. Përmban mbi 60 % mish dhe ka shtesa të taurinës. Produktet Vom Feinsten nuk përmbajnë drithëra, sojë dhe sheqer.
Shiko të gjitha informacionet

Mix-Pack Animonda Vom Feinsten, 12 x 85 gr

€10,80 EUR
€9,50 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)