Zbritje
  • Sku:
  • Barkodi: 8711231151523

Malt Bits, Beaphar, 35 gr.

€2,20 EUR
€1,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Beaphar

Përshkrimi i produktit

Një shpërblim i shijshëm krokant me past malte që ndihmon në largimin e topthave të qimeve tek macet dhe përmirëson metabolizimin,
Shiko të gjitha informacionet

Malt Bits, Beaphar, 35 gr.

€2,20 EUR
€1,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)