Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 35585360768

Lodër për qen Kong Shakers.

€12,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Me KONG Shakers Honkers, argëtimi fluturon në ajër. Struktura e qafës së brendshme plotëson instinktet natyrale të përtypjes së qenit, ndërsa këmbët e gjata e të zhveshura aktivizojnë sjelljen e lojës. Falë zhurmës së ulët të KONG Shakers Honkers dhe dizajnit të përforcuar prej pelushi, qentë qëndrojnë të argëtuar për periudha më të gjata kohore.Shiko të gjitha informacionet

Lodër për qen Kong Shakers.

€12,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)