Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8014302273231

Lodër për mace, me matatabi dhe lëvore misri, Ferribiella

€6,50 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
flamingo

Përshkrimi i produktit

Kjo lodër shumëngjyrëshe për mace FERRIBIELLA është bërë nga poliester, lëvozhgë misri dhe mbushje matatabi.

Kjo lodër argëtuese do të jetë e parezistueshme për macen tuaj pasi mbushja e saj matatabi do të stimulojë sjelljen e tij lozonjare për periudha të gjata kohore.


Ngjyra mund të ndryshojë nga imazhi.

Shiko të gjitha informacionet

Lodër për mace, me matatabi dhe lëvore misri, Ferribiella

€6,50 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)