Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 52742025186

Hill's Science Plan Oral Care, Ushqim me pulë për qen, 2 kg

€25,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Hill's Science Plan oral Ushqim për qentë për të rritur me teknologji klinikisht të provuar pule për të reduktuar krijimin e pllakave dhe gurëve.

Teknologjia e provuar redukton krijimin e pllakave dhe gurëve
Teknologjia e ndërthurjes së fibrave pastron dhëmbët për të ndihmuar në freskimin e frymëmarrjes me çdo pickim
Omega-6 dhe vitaminë E për lëkurë dhe gëzof të bukur
Rekomandohet për:
Qentë e rritur mbi 1 vjeç për të ndihmuar në sigurimin e mbrojtjes nga krijimi i pllakave dhe gurëve.

Nuk rekomandohet për:
Këlyshët, qentë shtatzënë ose pleqsh. Gjatë shtatzënisë ose gjidhënies, qentë duhet të kalojnë në ushqimin e këlyshëve të Hills.

 

Shiko të gjitha informacionet

Hill's Science Plan Oral Care, Ushqim me pulë për qen, 2 kg

€25,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)