Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 52742015903

Hill's Science Plan Mature Adult Vitality, Ushqim për mace, 1.5 kg

€22,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Ushqim i plotë për macet e rritura të moshës 7 vjeç e lart, i cili ndihmon në aktivitetin e tyre të përditshëm.
Bërë nga përbërës të cilësisë së lartë, lehtësisht të tretshëm.

Vetëm për shkak se macja juaj po plaket, nuk do të thotë se nuk ka më kohë për të luajtur. HILL'S SCIENCE PLAN Ushqimi i maceve Senior Vitality ofron ushqim të balancuar saktësisht që ndihmon me dëshirën e përditshme për më shumë aktivitet. Ky ushqim për mace me përbërës me cilësi të lartë përdor një përzierje të pronarit për të mbështetur funksionin e trurit të maces suaj të rritur, energjinë, ndërveprimin dhe vitalitetin e përgjithshëm. Formula e lehtë për t'u tretur është e butë për stomakun e një maceje më të vjetër, ndërsa omega-6 dhe vitamina E ushqejnë lëkurën e maces suaj dhe promovojnë një shtresë të shëndetshme dhe me shkëlqim.

Një përzierje e pronarit të përbërësve për të mbështetur funksionin e trurit, ndërveprimin, energjinë dhe vitalitetin
Acidet yndyrore Omega-3 dhe Omega 6 për gëzof të shkëlqyeshëm.
Përbërës lehtësisht të tretshëm për tretje të shëndetshme

Prodhuar në BE.

Shiko të gjitha informacionet

Hill's Science Plan Mature Adult Vitality, Ushqim për mace, 1.5 kg

€22,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)