Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 52742053448

HIll's Science Plan Kitten Perfect Digestion, Ushqim për kotele, 1.5 kg

€20,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Ushqimi për kotele me pulë dhe oriz të kaftë përmban ActivBiome+, një përzierje ekskluzive e prebiotikëve të Hills-it për të ushqyer mikrobiomën unike të maces suaj dhe për t'i ndihmuar ato të arrijnë potencialin e tyre të plotë.

Ushqim 100% i ekuilibruar me proteina të cilësisë së lartë për të mbështetur rritjen optimale
Me Activbiome+, një përzierje ekskluzive e prebiotikëve Hill's për të ndihmuar në ushqyerjen e mikrobiomës unike të zorrëve për një trakt të shëndetshëm tretës
me oriz kaf, i butë për stomakun e vogël duke mbështetur procesin e shkëputjes nga gjiri
Rekomandohet për:
Kotele, nga marrja e gjirit deri në moshën 1 vjeç dhe mace shtatzënë ose me gji.

Nuk rekomandohet për:
Ushqyerja afatgjatë e maceve të rritura, përveç nëse ato kanë kërkesa më të larta se normalja për energji

 

PËRBËRJA: Mielli i pulës dhe gjelit të detit (pule 27%; shpendë totale 42%), misër, yndyrë shtazore, oriz i kaftë (4%), oriz birre, elb, tërshërë, minerale, tretje, lëvozhgë e bluar të pekanit, vaj vegjetal, panxhar i tharë tul, fara liri, tul i tharë i agrumeve, celulozë, vaj peshku, boronicë të thata. Përzierje prebiotike ActivBiome+ (4%): lëvozhga e bluar e pekanit, tul i thatë i panxharit, fara liri, tul agrumesh të thata, boronicë të thata.


PËRBËRËSIT ANALITIK: Proteina 36,6%, Përmbajtja e yndyrës 22,8%, Fibra e papërpunuar 2,4%, Hiri i papërpunuar 7,6%, Kalcium 1,3%, Fosfor 1,1%, Natrium 0,47%, Kalium 1,0%, Magnez 0,11%; për kg: Vitamina A 9,159IU, Vitamina D3 755IU, Vitamina E 600mg, Vitamina C 90mg, Beta-carotene 1.5mg.

Shiko të gjitha informacionet

HIll's Science Plan Kitten Perfect Digestion, Ushqim për kotele, 1.5 kg

€20,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)