Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 52742003764

Hill's Science Plan Urinary, Ushqim për mace, 1.5 kg

€21,50 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Hill's Science Plan Health Urinary Chicken Cat Adult (pulë 15%, shpendë totale 23%)
Ushqim i plotë për macet e rritura, nga 1 deri në 6 vjeç për të mbështetur shëndetin e sistemit urinar. Ushqimi është i përshtatshëm edhe për macet e sterilizuara. Formula siguron një ekuilibër të saktë ushqyes: energji, vitamina dhe minerale.
Nuk ka përforcues shtesë shije, ngjyra ose konservues.

Udhëzimet e të ushqyerit: Ushqeni sasinë e rekomanduar ditore sipas madhësisë së kafshës suaj. Rregulloni sasinë e ushqimit për të mbajtur peshën ideale të trupit.
Është hera e parë që ushqeni këtë ushqim? Bëni një kalim gradual te ky ushqim gjatë 7 ditëve duke përzier një sasi në rritje të ushqimit të ri në ushqimin që keni përdorur.

Uji i freskët duhet të jetë gjithmonë në dispozicion.
Mbajeni larg lagështirës në një vend të thatë dhe të freskët.

A është kafsha juaj e pakënaqur me këtë ushqim për ndonjë arsye?
GARANCI 100% KËNAQËSISË për cilësinë, qëndrueshmërinë dhe shijen ose kthimin e parave tuaja.

Prodhuar në BE.

Shiko të gjitha informacionet

Hill's Science Plan Urinary, Ushqim për mace, 1.5 kg

€21,50 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)