• Sku:
  • Barkodi: 4017721828857

Dental Sticks, Animonda, 165 gr.

€3,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

E përkryer për kujdesin e përditshëm dentar të qenit tuaj dhe kaq e shijshme: Dental Sticks Maxi. Ky shpërblim i lehtë për kujdesin e dhëmbëve është krijuar për qen të mëdhenj që peshojnë 25 kg e më shumë.

Shkopinjtë e kujdesit dentar mund të përdoren për të mbështetur shëndetin e dhëmbëve të qenit. Përbërësi aktiv Stay-C®, i cili bazohet në vitaminën C, kundërvepron formimin e gurëve te miqtë me katër këmbë.
Shiko të gjitha informacionet

Dental Sticks, Animonda, 165 gr.

€3,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)