• Sku:
  • Barkodi: 8698995003612

Ushqim për mace të sterilizuara, Reflex plus me pulë, 1,5 kg

€9,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Reflex Plus

Përshkrimi i produktit

Ushqim i thatë macesh i plotë dhe i balancuar i formuluar super premium me pulë për macet e sterilizuara dhe/ose mbipeshë dhe joaktive mbi 12 muajsh

Permbajtja:

Përbërësit: Proteina e pulës e hidrolizuar, misër, oriz, yndyrë pule, fibra psilium, fibra kallamsheqeri, aroma e mëlçisë, vitamina dhe minerale, DL-metioninë, maja e birrës, fara liri, kripe karina , Yucca schidigera , Konservues - antioksidantë (E320 & E321).

Proteina 34%
Yndyra
12%
Celuloza
7%
Hiri

4%

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim për mace të sterilizuara, Reflex plus me pulë, 1,5 kg

€9,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)