Shitur
  • Sku:
  • Barkodi:

Ushqim i lëngshëm për kotele, Schesir kitten care 3-12 me tuna dhe aloe, 85 gr

€1,60 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Schesir

Përshkrimi i produktit

Recetë e bazuar në fileto të vërteta të tunës të pasuruar me një shtresë aloe, një bimë e njohur për vetitë e saj të dobishme dhe një shtesë të vogël të vajit të farës që siguron acide yndyrore omega. Ushqimi është në formë pelte, për një konsistencë tërheqëse dhe më kompakte në tas. Produkt i plotë dhe i balancuar për rritjen e kotele nga 3 deri në 12 muaj.

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i lëngshëm për kotele, Schesir kitten care 3-12 me tuna dhe aloe, 85 gr

€1,60 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)