Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8711231116379

Catnip Bits, Beaphar, 35 gr.

€2,20 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Një shpërblim i shijshëm dhe i shëndetshëm për macet. Çdo copë është e mbushur me pastë të shijshme nga catnip për t'i dhënë maces tuaj një trajtim emocionues dhe të parezistueshëm. I përshtatshëm për të gjitha racat e maceve.
Shiko të gjitha informacionet

Catnip Bits, Beaphar, 35 gr.

€2,20 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)