• Sku:
  • Barkodi:

Cardiovet, 60 tableta

€20,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Preparat mbështetës i destinuar për qen me çrregullime të zemrës. Përmban substanca që stimulojnë prodhimin e energjisë për qelizat e muskujve të zemrës dhe mbrojnë nga efektet negative të radikaleve të lira. Mund të administrohet si një shtesë ndaj medikamenteve kardiake ose në çrregullime të lehta, si një suplement që në mënyrë natyrale mbështet funksionimin e zemrës.

Pse CardioVet?

përbërje e zgjedhur siç duhet
veprim me shumë drejtime
siguria e përdorimit - mund të kombinohet me medikamente

CardioVet përmban: L-carnitine të nevojshme për prodhimin e energjisë së nevojshme për funksionimin e vazhdueshëm të muskujve të zemrës. Taurina, një nga substancat më të rëndësishme për funksionimin dhe ushqimin e duhur të zemrës, si dhe për ruajtjen e ritmit të duhur të saj. Koenzima Q10, një antioksidant i nevojshëm për prodhimin e energjisë në trup, duke mbrojtur qelizat e zemrës nga radikalet e lira. Vitamina E mbron nga efektet negative të radikalëve të lirë. Vitamina E kufizon grumbullimin e trombociteve në enët koronare, gjë që siguron rrjedhje të vazhdueshme të gjakut nëpër enët që ushqejnë zemrën. Përbërësit aktivë: L-karnitinë, taurinë, koenzimë Q10, vitaminë E.

Shiko të gjitha informacionet

Cardiovet, 60 tableta

€20,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)