• Sku:
  • Barkodi: 8052405660091

Ushqim per qen te rritur, Althea Mare e Monti, 14 kg

€44,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Althea Mare e Monti është një ushqim kokërr i plotë, i formuluar për qen të rritur mesatarë/të mëdhenj


Althea sjell cilësi në tasin e qenit tuaj. Althea është një dietë e plotë, e ekuilibruar, e vërtetë dhe me vlera të larta ushqyese: proteina, karbohidrate, yndyrna, vitamina, fibra, minerale dhe elementë natyralë për të siguruar aktivitet të rregullt fizik dhe metabolik të qenit tuaj të rritur.

Burim natyral i OMEGA 3 dhe 6
Prania e Omega 3 dhe 6 luan një rol të rëndësishëm për shëndetin e sistemit nervor dhe ekuilibrin kardiovaskular, duke stimuluar kështu sistemin imunitar.

Përbërësit natyralë
Linjat Althea përmbajnë vetëm përbërës të freskët dhe të zgjedhur, për t'i ofruar mikut tuaj katërkëmbësh një produkt të shëndetshëm dhe të shijshëm.

 

Përbërja
Mish i dehidratuar 32% (mish viçi min. 40%, pulë min. 30%, qengji min. 10%), oriz (min. 20%), salmon i dehidratuar 7%, misër, derivate gruri, yndyrë shtazore, thjerrëza (5%) , tul panxhari, maja birre, vaj salmon, ekstrakt cikore (1%), mollë të dehidratuara (0,2%), vaj ulliri (0,13%), domate të dehidratuara (0,12%), karrota të dehidratuara, patate të dehidratuara, ekstrakt yucca, Althea officinalis (0,041%), Cynara scolimus hayek (0,037%), Rosmarinus officinalis (0,035%), Origanum vulgare (0,033%), Salvia officinalis (0,031%), hudhër pluhur (0,03%), arsenë (0,028%).

Sasia ditore:

Pesha 10-25kg 25-35kg 35-45kg +45kg
Racioni ditor 190-360g 360-470g 470-570g 570-670g
Shiko të gjitha informacionet

Ushqim per qen te rritur, Althea Mare e Monti, 14 kg

€44,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)