Kalo te informacionet mbi produktin
Zbritje
  • Sku:
  • Barkodi:

Suplemete për artikulacione, Joint tablets, 60 tab, Beaphar.

€23,00 EUR
€18,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Glucosamine hydrochloride dhe kondroitin sulfate janë treguar se ndihmojnë prodhimin dhe mirëmbajtjen e kërcit dhe mbështesin prodhimin natyral të lëngut sinovial të trupit, duke lejuar kështu lëvizjen më të butë të nyjeve dhe ligamenteve, duke ndihmuar qenin tuaj të qëndrojë i shkathët dhe të mbajë lëvizjen e tij pa dhimbje.

I përshtatshëm për të gjitha racat e qenve.
Shiko të gjitha informacionet

Suplemete për artikulacione, Joint tablets, 60 tab, Beaphar.

€23,00 EUR
€18,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)